E-poe tegemine

Magento on enimeelistatud e-poe platvorm, mis on kasutajasõbralik, sisaldab endas väga laialdast funktsionaalsust ja pakub väga häid võimalusi kohandada või luua lisafunktsionaalsust vastavalt ettevõtte vajadusele.

Esimene tänapäevane e-pood tehti aastal 1995 ja peale seda on e-poodide loomine olnud pidevas kasvutrendis. Eesti E-kaubanduse Liidu andmete järgi kasvas 2019. aastal e-ostlemine eestis 26% ja viimased 5 aastat on kasvanud 25-29% aastas. Seega epoe tegemine aastal 2020 on hea mõte.

Millist platvormi kasutada?

Üsna populaarne platvorm on Shopify, millega aga kaasnevad teatud piirangud epoe kohandamise osas ettevõtte vajadustele.

Samuti väga populaarne platvorm on Magento, mis sobib ükskõik kui suurele ettevõttele. Kuid eelkõige on ideaalne ettevõttele, millel on suur tootevalik ja erinevaid integratsioone. Platvorm on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et e-poodi on võimalik kohandada ilma piiranguteta vastavalt ettevõtte vajadustele.Epoe tegemine koos Magento arendajaga

E-poe tegemisel Magento platvormileepoe tegemine arendus on tähtis valida partner, kes suudab lisaks e-poe püstitamisele pakkuda ka edaspidiseid arendusi, tagades seejuures töökindluse ja kvaliteedi. Loe siit milliseid teenuseid pakume